Perde Çeşitleri

Stor Perdeler

Stor perdelerde en çok tercih edilen perdeler arasındadır.Genellikle tül perdeler ile birlikte kullanılır.Tül perdelerin altına takılan stor perdeler daha muntazam görünmektedir.Özellikle 3 kanatlı camlarda tek orta ayaklı olması perdenin kendini daha güzel göstermesi demektir.İki orta ayaklı perde olursa daha fazla boşluk oluşur.

Karartma (Blackout) Stor Perdeler

Evinize güneş girsin istemiyorsanız, çok güneş alan yerlerde ve yatak odalarında karartma stor perdeyi tercih edebilirsiniz.Karartma stor perdeler mobilyalarınızı korur, içeriden gölgenizi belli etmez, loş bir hava katarak uyku için ideal bir perdedir.

Briz Perde

Genellikle Lavabo önlerindeki camlarda ya da ocaklara yakın olan camlarda ya da kapılarda kullanılır.Montajı cam içerisine yapılır.Tek çubuk ya da iki çubuk olarak takılmaktadır.Temizliği de gayet basittir.

Dikey Perde

Tercihen ofislerde kullanılır.Sağa, sola ya da tek yöne hareket eder.Silinebilir özelliğe sahiptirler.

Jaluzi Perde

Jaluzi perdeler ofislerde ve evlerde kullanılmaktadır.PVC ve ahşap çeşitleri bulunur.Kullanımı basit bir perde tipidir.İstenilen şekle ayarlanabilir. Silinerek temizlenebilir.

Screen Perde

Genellikle ofislerde kullanılır.Güneşin sıcaklığını keserek ışığını içeri verir.Camın önünü kapatmadan dışarısı da rahatlıkla görülebilir.

Plise Perde

Cam balkonlarda tercih edilir.Yukarıda,aşağıda ve ortada toplanabilir.

Silüet Perde

Hem tül hem de güneşlik olarak kullanılabilir.Genellikle ofislerde kullanımı tercih edilir.Üzerine dijital baskı yapılabilir.

Çiftli Sistem

Tek kasada iki ayrı perdenin birleşmiş  halidir.Üst tarafında tül stor, alt tarafında stor perde vardır.En çok küçük odalarda kullanılabilir.

Karartma Güneşlik

Karartma zebra gibi aynı özelliklere sahiptir. Güneşi ve ışığı içeri almaz kornişe takılarak kullanılmaktadır.

  • Sepette ürün yok.